Spotkanie z panią Elżbietą Stępień

IMG 20190430 115534

30 kwietnia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole Elżbietę Stępień – autorkę tomików wierszy „Okno z widokiem na duszę”, „Mówię do mgły”, opowiadań i licznych powieści. Pani Elżbieta Stępień jest mieszkanką Radomska. Warto w tym miejscu podkreślić, iż jako dziecko uczęszczała do szkoły podstawowej w Strzałkowie.

Podczas spotkania pisarka zaprezentowała dwie powieści: „Ta kobieta” oraz „Wszystko się może zdarzyć”. Uczniowie dowiedzieli się, że akcja drugiego utworu rozgrywa się także w Strzałkowie. W trakcie prezentacji mieliśmy okazję wysłuchać najpiękniejszych fragmentów pochodzących z książki „Wszystko się może zdarzyć”. W dalszej części spotkania autorka odpowiadała na liczne pytania zadawane przez młodzież, a ci którzy mieli okazję zakupić książki pisarki otrzymali dedykacje.

IMG 20190430 122145