Weronika Borek Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Weronika B

8 kwietnia 2019 w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość Podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski i wicekurator Jolanta Kuropatwa oraz przedstawiciele poszczególnych komisji konkursowych wręczyli nagrody i dyplomy laureatom tych prestiżowych konkursów. Tytuł laureata gwarantuje uczniom miejsce w wymarzonej szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej.

W tej niezwykłej uroczystości miała zaszczyt brać udział uczennica naszej szkoły - Weronika Borek, której towarzyszyła pani Małgorzata Poterała - wieloletnia polonistka. Uczennica uzyskała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i tym samym została zwolniona z obowiązującego egzaminu ósmoklasisty.

Jesteśmy dumni z tak ważnego sukcesu Weroniki, który jest z pewnością zasługą jej talentu i pracy, ale także ukoronowaniem wysiłku nauczyciela i wyróżniającego się wychowania rodziców.

8 kwietnia 2019r. w auli  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość Podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski i wicekurator Jolanta Kuropatwa  oraz przedstawiciele poszczególnych komisji konkursowych wręczyli nagrody i dyplomy laureatom tych prestiżowych konkursów. Tytuł laureata gwarantuje uczniom miejsce w wymarzonej szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej.

W tej niezwykłej uroczystości miała zaszczyt brać udział uczennica naszej szkoły - Weronika Borek, której towarzyszyła pani Małgorzata Poterała - wieloletnia polonistka. Uczennica uzyskała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i tym samym została zwolniona z obowiązującego egzaminu ósmoklasisty.

Jesteśmy dumni z tak ważnego sukcesu Weroniki, który jest z pewnością  zasługą  jej  talentu i pracy, ale także ukoronowaniem  wysiłku nauczyciela i wyróżniającego wychowania rodziców.