Projekt edukacyjny „Rola telewizji w życiu młodego człowieka”

tv

Uczniowie klasy III gimnazjum pod opieka wychowawcy p. Małgorzaty Poterały już od dłuższego czasu pracowali nad badaniem roli telewizji w życiu młodego człowieka. Na uroczystym podsumowaniu uczniowie klas starszych, nauczyciele i rodzice mogli obejrzeć efekty ich pracy.

Młodzież przygotowała widowisko w formie szkolnego „Kuriera”, podczas którego przedstawiła wyniki swoich badań, relację z wizyty w telewizji NTL Radomsko i wywiad przeprowadzony z dyrektorem - p. Danielem Łuszczynem. Ponadto uczniowie podsumowali swoją pracę w ostatnim roku nauki w gimnazjum, pochwalili się swoimi osiągnięciami w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych, w krótkich skeczach odkryli tajniki życia szkolnego oraz spróbowali swych sił w aktorstwie, przygotowując przedstawienie teatralne na podstawie „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Występ spodobał się zgromadzonej publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami.

tv1tv2tv3tv4