Obszar III

Kolejnym zadaniem realizowanym  w naszej szkole to pozalekcyjne zajęcia sportowe.

Przeprowadziliśmy trzy akcje związane  z aktywnością ruchową, nieodbywającą się w czasie trwania zajęć szkolnych .

Piątkowe popołudnie w lutym spędziliśmy na lodowisku.  Okazało się , że wszyscy dobrze radzą sobie na lodzie, bo to nie był pierwszy nas wyjazd. Uczniowie doskonalili jazdę na lodzie, bo to nie był nasz pierwszy wyjazd. Byli też tacy, którzy kręcili piruety.

lod1

lod2

lod3

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj :)

Ponieważ piękną mamy wiosnę tej zimy, po  lekcjach wyruszyliśmy na wycieczkę rowerową  po okolicy. Szukaliśmy śladów wiosny. I podczas tej   dwudziestokilometrowej  wyprawy znaleźliśmy ich wiele.

rower1

rower2

rower3

Więcej zdjęć z wycieczki rowerowej w naszej galerii :)

Wyjazd na basen – piątkowe popołudnie. Grupa trzydziestoosobowa świetnie bawiła się podczas tego wyjazdu pluskając się w wodzie, grając w piłkę, doskonaląc pływanie czy zjeżdżając rurą.

basen1

basen2

basen3

Zdjęcia z basenu: tutaj :)