Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej

bib

Z okazji Mikołajek wspólnie z panią Beatą Mertą i Kołem Gospodyń Wiejskich w Strzałkowie zorganizowaliśmy dzieciom z klas pierwszych wyjście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzałkowie. Mikołajkowe spotkanie wśród książek rozpoczęło się uroczystym przywitaniem oraz czytaniem wybranych fragmentów książek zakupionych z dotacji. Następnie dzieci po wysłuchaniu fragmentów czytanych przez panie z KGW odpowiadały na zadane pytania. Kolejnym punktem miłego spotkania było zilustrowanie wysłuchanych fragmentów.

W drugiej części spotkania dzieci przywitały przemiłego gościa, którym okazał się św. Mikołaj. Chętne dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki a dla wszystkich czekały małe upominki ufundowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz panią Beatę Mertę.

bib1

bib2

bib3

bib4