...z Panią Magdaleną Pawlikowską

....panią sekretarką Magdaleną Pawlikowską

M.-Pawlikowska

- Jaki był Pani ulubiony przedmiot w szkole?
- Wychowanie fizyczne . W szkole podstawowej i średniej należałam do drużyny reprezentującej szkołę w zawodach sportowych.

- Jaki jest Pani ulubiony żart?
- Lubię słuchać żartów, ale bardzo szybko umykają mi z pamięci. Ostatnio słyszałam taki: „- Jak się czuje ten pacjent spod 3? - Lepiej - zaczął mówić. - I co powiedział ?- Że czuje się gorzej."

- Dlaczego zdecydowała się Pani akurat na ten zawód?
- Tak się składa, że nie pracuję w swoim zawodzie.

- Jakie miejsce lub kraj chciała by Pani odwiedzić?
- Chciałabym pojechać do Wenecji. Jest to miejsce o niecodziennych widokach - piękne i urzekające. To miasto kanałów – niema w nim samochodów, autobusów, a cały transport odbywa się drogą wodną lub pieszo. Trzeba też dodać, że to jedno z najbardziej romantycznych miast na świecie.

-  Co jest najtrudniejsze w pracy sekretarki?
- Myślę ,że najtrudniejsze są przerwy ;-)

- Jaka jest Pani ulubiona piosenka?
- Jedną z moich ulubionych piosenek jest ,,I Love You'' Celine Dion.

- Jaki jest Pani ulubiony zespół lub wokalista?
- Lubię posłuchać piosenek Patrycji Makowskiej, Edyty Bartosiewicz, Ani Wyszkoni.

- Ma Pani jakieś motto, którym kieruje się w życiu?
- Tak - „Nigdy nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że ich realizacja wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

- Kim chciała Pani zostać w dzieciństwie?
- Tancerką , bo bardzo podobał mi się taniec towarzyski i tak zostało do dnia dzisiejszego.

- Czy pamięta Pani jakieś śmieszne zdarzenie z czasów szkolnych?
- Zapewne było ich sporo, ale nie za bardzo sobie je przypominam.

- Co według Pani przeszkadza uczniom w nauce?
- Myślę, że najbardziej to komputery, telefony, telewizor czyli elektronika, ale czasami pewnie i lenistwo.

- Dziękujemy serdecznie za rozmowę.