Zakończenie projektu edukacyjnego

Zakończenie projektu edukacyjnego w klasie I
"Sławni Polacy" - pod takim tytułem zaprezentowali swe umiejętności uczniowie na pokazie wieńczącym III etap projektu "Pierwszaki". Prezentacja odbyła się 6 czerwca 2011r.
Wszyscy uczniowie wzięli w niej udział zgodnie z indywidualnym wyborem ról dla siebie. Wszyscy uczestnicy śpiewali piosenki, brali udział w inscenizacji scenki  „Dzieci pana astronoma”, wiersza Adama Mickiewicza „Przyjaciele”, recytowali autorskie wiersze, prezentowali własnoręcznie namalowane na płótnie obrazy. Na koniec dzieci otrzymały "Palcynki - myszki" jako podziękowanie za udział w Projekcie oraz dyplomy - pierwszy certyfikat edukacyjny.
Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" spotkał się z dużą aprobatą ze strony uczniów i ich rodziców. Poznali oni potrzeby i styl uczenia się swojego dziecka. Świetnie współpracowali z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

projekt20

Wiecej zdjęc w galerii :) zapraszamy

(Agnieszka Bareła)